Start VKZ 2022

30.03.2022

Již jen dva dny nás dělí od začátku ročníku VKZ 2022. Všechny vrcholy jsou publikovány jak na webových, tak FB stránkách. Kategorie zůstávají stejně jako v předchozích letech stejné a tedy nic nebrání tomu začít zdolávat jednotlivé vrcholy. Stejně jako v předchozích letech potvrzujte zdolání koruny zasláním 20 fotografií (nebo odkazu na uložiště) na emailovou adresu koruny. Je to pro letošní rok jediný způsob, kterým bude koruna uznána. 

V průběhu roku otestujeme odesílání fotografií přes aplikaci vrchařských korun a předpokládám, že v dalším ročníku přejdeme na tento způsob odesílání fotografií.

A jak již bylo mnohokrát řečeno VKZ není závod, proto nebude vyhlašováno žádné pořadí, pouze držitelé. Nezávoďte, ale užívejte si pohyb venku. Přejeme vám mnoho šťastných kilometrů bez pádů a jiných komplikací. Budeme se těšit na vaše reporty z dokončení koruny. Pokud by jste se v průběhu roku chtěli pochlubit fotkami z cest, domlouvat si společné výjezdy a podobně, využijte proto FB skupinu "Jezdím VKZ" Tak nezbývá než dodat ... hodně štěstí a vždy dojeďte ve zdraví