PF 2024

Kamarádi, bajkeři,

přeji vám všem klidné prožití vánočních svátků, spoustu pohody, odpočinku a do roku 2024, který nás čeká pak hlavně hodně zdraví, štěstí, klidu, spoustu tech nej, nej zážitků, nejen na cestách za vrcholky vrchařských korun a ... ať vám to šlape i v příštím roce. Honza


Novinka v aplikaci pro zasílání fotografií

Stejně jako v minulých letech si fotky z pokořených vrcholů budete zapisovat do svých uživatelských účtů buď prostřednictvím webu www.vk-bike.eu nebo mobilní aplikace (přístup k vašemu účtu je možný přes obě uvedené možnosti). A právě k mobilní aplikaci máme zásadní novinky. V tuto chvíli je mobilní aplikace vydána již také pro IPHONE! Můžete tedy začít stahovat. Přímý link je zde https://apps.apple.com/cz/app/vrchařská-koruna/id1498430224 Pokud jde o ANDROID, dosavadní verze mobilní aplikace prošla úpravami a odstraňováním chyb. S ohledem na jejich rozsah byla vydána NOVÁ VERZE APLIKACE (nazvaná Vrchařské koruny cyklistů). Ta stávající sice zůstává funkční, ale se zmíněnými chybami. Doporučujeme proto starou verzi odsinstalovat a poté nainstalovat verzi novou. Abyste ji nemuseli na Obchod play dlouze hledat (dokud není větší množství stažení, aplikace se tam hůře vyhledává), připojujeme přímý odkaz https://play.google.com/store/apps/details... K nové aplikaci pro Android jen upozorňujeme na fakt, že zatím ještě dochází k problémům v případě, že se do ní přihlašujete přes Facebook. Na nápravě se pracuje, buďte proto, prosím, trpěliví. Přihlášení mailem + heslem anebo přes Google účet fungují v pořádku. Pokud se přihlašujete přes Facebook, prozatím zůstaňte u starší verze apky nebo stáhněte novou, ale přihlašujte se přes web www.vk-bike.eu. Jakmile bude problém odstraněn, dáme vědět. A ještě jedno upozornění: odinstalování staré verze a instalace nové verze mobilní aplikace nemá žádný vliv na vaše uživatelské účty. Ty tedy zůstávají tímto nedotčeny. Aplikace je totiž pouze jedna ze dvou forem přístupu k vašim uživatelským účtům. Druhá je, jak jsme již uvedli, přes web www.vk-bike.eu.


Ahojka bajkeři, o víkendu proběhlo oficiální vyhodnocení loňského roku a takový malý úvod do ročníku letošního. Protože se ho nezúčastnili všichni, kteří dokončili VKZ 2022 ani ti, kteří by chtěli jet tu letošní korunu, shrneme tu pár důležitých informací:
1) Ti, kteří si nevyzvedli certifikát za loňský rok a měli by zájem ho zaslat buď elektronicky, nebo poštou, napište prosím zprávu na oficiální email VKZ. Zaslání poštou bude podmíněno úhradou poštovného.
2) Zveřejňování vrcholů již začalo, každý týden bude zveřejněno pět vrcholů letošního ročníku VKZ.
3) Vzhledem k tomu, že neprezentujeme Vrchařskou korunu Zlínska, jako soutěž, ani závod, nebudeme tedy vyhlašovat žádné vítěze, či jiné pořadí.
4) V návaznosti na předchozí bod a fakt, že nechceme plnit funkci drábů, lustrovat aktivity jednotlivců a kontrolovat kdy kde byli, je možné absolvovat kterýkoliv ze zveřejněných vrcholů v termínu od jeho zveřejnění až do 30. listopadu. Toto datum je poslední, kdy je možné doručit fotografie dokládající dokončení koruny.
5) Fotografie o dokončení koruny je možné zaslat buď na email VKZ, nebo přes aplikaci, stejně jako v loňském roce. Budeme rádi, když k fotografiím, případně do emailu připojíte pár slov o vaší cestě za zdoláním VKZ.
6) Jednotliví držitelé budou zveřejňováni postupně, nejdříve od 15. dubna jak na FB stránkách, tak na webových stránkách VKZ.
7) Kategorie jsou pro letošní rok vypsané stejně jako v jiné ročníky a to a) hlavní cyklo, b) juniorská (do 15 let stačí zdolat 7 vrcholků) a c) pěší (společně s kombinovaným způsobem zdolání)
8) plánované společné akce budou vždy zveřejněny cca s měsíčním předstihem.
Tak tím snad stručné shrnutí, vše bude uveřejněno jak na webu, tak na FB stránkách.

Takže už jen .. užijte si letošní ročník a hlavně vždy dojeďte ve zdraví zpátky domů.


Již tuto sobotu proběhne setkání spojené s předáním certifikátů za rok 2022. Pokud by byl někdo, komu chybí certifikát za rok 2021, budeme je mít rovněž sebou. Těšíme se na setkání.

Dobré ráno bajkeři. Dnes máme 1.12.2022 což znamená, že před šesti hodinami skončil šestý ročník Vrchařské koruny Zlínska. Chtěli bychom poděkovat touto cestou všem, kteří se toho letošního ročníku zúčastnili a to ať již ho dokončili, nebo skončili tak říkajíc před branami. Zároveň chceme popřát všem krásný a klidný konec roku, prožijte...

Start VKZ 2022

30.03.2022

Již jen dva dny nás dělí od začátku ročníku VKZ 2022. Všechny vrcholy jsou publikovány jak na webových, tak FB stránkách. Kategorie zůstávají stejně jako v předchozích letech stejné a tedy nic nebrání tomu začít zdolávat jednotlivé vrcholy. Stejně jako v předchozích letech potvrzujte zdolání koruny zasláním 20 fotografií (nebo odkazu na uložiště)...

Informace pro všechny: Pokud máte řádně dokončenou VKZ 2021 a máte zájem: Dne 2.4.2022 se bude konat v Babicích v bistru U Rybičky vyhodnocení a předání drobných upomínek. Je potřeba se nejpozději do středy 30.3. nahlásit přes zprávu na FB, nebo email, ať víme, pro koho chystat a s kým počítat.

Start VKZ 2021

31.03.2021

Všechny vrcholy pro rok 2021 známe. Zítra 1. 4. 2021 můžeme začít zdolávat vrcholy VKZ. S omezením se lze zatím pohybovat pouze v rámci okresu - respektujte, prosím, vládní nařízení. Přejeme Vám všem pevné zdraví, dobrou kondici a hezké zážitky. Šťastnou cestu a bavte se.

Ročník 2021

15.03.2021

Chystáme další ročník, letos již pátý, a opět se na Vás těšíme. 28. března jsme připraveni zveřejnit připravené vrcholy a 1. dubna odstartovat. Pravidla jsou stejná jako vždy: zdolat předepsané vrcholy, vyfotit se a poslat nám na email fotografie. Kategorie jsou vypsány tři: hlavní, pěší a junior. Samozřejmě uvidíme, jaká bude situace a co si...

Protože letošní rok nezačal nijak růžově a doba nepřeje osobním kontaktům, oznamujeme všem příznivcům, že setkání při příležitosti vyhodnocení ročníku 2020 neproběhne. Všem účastníkům budou zaslány účastnické certifikáty na emaily v měsíci květnu. Zároveň také budeme zasílat resty z minulých ročníků těm, kteří ještě své diplomy nedostali, za za což...

Přinášíme vám tradiční statistiku účastníků za rok 2020. Předem bychom chtěli vyjádřit velké díky za podporou, přízeň a účast. Velmi nás těší stále větší aktivita juniorů.

PF 2021

01.01.2021

Jsme rádi, že jste se opět v hojném počtu zapojili do ročníku 2020 a doufáme, že jste úspěšně a zdrávi vstoupili do nového roku 2021. Děkujeme za přízeň a účast, uvidíme se na začátku ročníku dalšího, v pořadí již pátého, který začne tradičně 1. dubna.

Přátelé, cyklistky a cyklisti, junioři a turisté, 🚴‍♂️🚴‍♀️👨‍👩‍👧 my vám ty medaile přivezeme. Přijměte pozvání na odložené posezení při příležitosti vyhodnocení ročníku 2019. Prosíme o potvrzení vaší účasti nejpozději do 16. 8. 2020. Setkání se uskuteční v restauraci U Rybiček v Babicích, je to u cyklostezky, takže můžeme vyrazit na kole z...