Start VKZ 2021

31.03.2021

Všechny vrcholy pro rok 2021 známe. Zítra 1. 4. 2021 můžeme začít zdolávat vrcholy VKZ. S omezením se lze zatím pohybovat pouze v rámci okresu - respektujte, prosím, vládní nařízení. Přejeme Vám všem pevné zdraví, dobrou kondici a hezké zážitky. Šťastnou cestu a bavte se.

Ročník 2021

15.03.2021

Chystáme další ročník, letos již pátý, a opět se na Vás těšíme. 28. března jsme připraveni zveřejnit připravené vrcholy a 1. dubna odstartovat. Pravidla jsou stejná jako vždy: zdolat předepsané vrcholy, vyfotit se a poslat nám na email fotografie. Kategorie jsou vypsány tři: hlavní, pěší a junior. Samozřejmě uvidíme, jaká bude situace a co si...

Protože letošní rok nezačal nijak růžově a doba nepřeje osobním kontaktům, oznamujeme všem příznivcům, že setkání při příležitosti vyhodnocení ročníku 2020 neproběhne. Všem účastníkům budou zaslány účastnické certifikáty na emaily v měsíci květnu. Zároveň také budeme zasílat resty z minulých ročníků těm, kteří ještě své diplomy nedostali, za za což...

Přinášíme vám tradiční statistiku účastníků za rok 2020. Předem bychom chtěli vyjádřit velké díky za podporou, přízeň a účast. Velmi nás těší stále větší aktivita juniorů.

PF 2021

01.01.2021

Jsme rádi, že jste se opět v hojném počtu zapojili do ročníku 2020 a doufáme, že jste úspěšně a zdrávi vstoupili do nového roku 2021. Děkujeme za přízeň a účast, uvidíme se na začátku ročníku dalšího, v pořadí již pátého, který začne tradičně 1. dubna.

Přátelé, cyklistky a cyklisti, junioři a turisté, 🚴‍♂️🚴‍♀️👨‍👩‍👧 my vám ty medaile přivezeme. Přijměte pozvání na odložené posezení při příležitosti vyhodnocení ročníku 2019. Prosíme o potvrzení vaší účasti nejpozději do 16. 8. 2020. Setkání se uskuteční v restauraci U Rybiček v Babicích, je to u cyklostezky, takže můžeme vyrazit na kole z...

Osedlejme kola a vyrážíme. Díky aktuální situaci je na zvážení každého z Vás, zda začnete zdolávat vrcholy už teď v rámci zdravotních projížděk nebo počkáte, až nouzový stav pomine, což všichni doufáme bude brzy. Letos jsme připravili opět tématické vrcholy a motto zní: Z pohádky do pohádky, aneb čert nikdy nespí. Letos jsme zcela poprvé zařadili...

Vyhodnocení uplynulé sezóny a zahájení sezóny 2020 je naplánováno na 27. 3. 2020 ve Zlíně - Štípě v restauraci Lešná (blízko ZOO Lešná). Kdo má čas a chuť, přijměte srdečné pozvání, budeme se na Vás těšit.

Další ročník je za námi a s ním i s hojná účast (celkem 103 vrchařů), díky za přízeň a doufáme, že vás sezona Rájem rozhleden bavila. Na přiloženém obrázku můžete vidět statistiku.

V polovině...

12.08.2019

Máme za sebou polovinu vrchařské sezony a ještě další krásné 4 měsíce nás čekají. Zatím máme celkem 36 držitelů, z toho 3 v dětské kategorii. A spoustu cyklistů na cestě... tak jezděte a posílejte fotky.