Vyhodnocení uplynulé sezóny a zahájení sezóny 2020 je naplánováno na 27. 3. 2020 ve Zlíně - Štípě v restauraci Lešná (blízko ZOO Lešná). Kdo má čas a chuť, přijměte srdečné pozvání, budeme se na Vás těšit.

Další ročník je za námi a s ním i s hojná účast (celkem 103 vrchařů), díky za přízeň a doufáme, že vás sezona Rájem rozhleden bavila. Na přiloženém obrázku můžete vidět statistiku.

V polovině...

12.08.2019

Máme za sebou polovinu vrchařské sezony a ještě další krásné 4 měsíce nás čekají. Zatím máme celkem 36 držitelů, z toho 3 v dětské kategorii. A spoustu cyklistů na cestě... tak jezděte a posílejte fotky.

Je 1. 4. a odstartoval další, v pořadí již třetí ročník VKZ. Letošní téma zní: Rájem rozhleden a doufáme, že putování po rozhlednách vás (nás) bude bavit. Máme předepsaných 20 vrcholů, plus jeden bonusový nepovinný. Opět jezdíme ve dvou kategoriích. Tak ať se vám daří a někde na cestě ahoj.

Vyhodnocení

20.02.2019

V sobotu 16.2.2019 proběhlo vyhodnocení­ VKZ. Ohlédli jsme se na druhým roční­kem, předali diplomy, medaile, pobavili jsme se. Ze všech držitelů dorazilo do Zlína 50 %, což je nádherné číslo, které nás velmi potěšilo. Je vidět, že Vás (nás) tato aktivita baví­ a má smysl. Dí­ky všem za účast, velké poděkování­ patří­ také Janu Malí­kovi za udělání­...

Přijměte pozvání na vyhodnocení VKZ, které se uskuteční opět ve Zlíně. Akce je naplánovaná na 16.2.2019 v Restauraci u Barcuchů. Více informací obdržíte v pozvánce emailem.

Přinášíme statistiku držitelů letošního ročníku. Celkem se zapojilo 90 vrchařů, gratulujeme. Z toho bylo 15 aktérů v juniorské kategorii, zájem děti nás neskutečně těší.

A je dobojováno. V listopadu dokončilo své putování 21 vrchařů. Super výsledek. Z toho 6 dětí. Celkem se zapojilo do letošní výzvy 90 nadšenců, o 6 více jako vloni. V průběhu ledna zveřejníme místo a datum vyhlášení ročníku. Sledujte zprávy.

V říjnu dokončilo VKZ dalších 13 bikerů, z toho jeden junior. Skvělé a jen tak dál. Celkem evidujeme 69 držitelů. Počasí nám už začíná přituhovat, dokončování zdolávání kopců bude složitější. Máme před sebou poslední měsíc.

V pořadí šestým měsícem trvání VKZ bylo září. Počasí lákalo jak na kolo, tak k turistice. Výzvu dokončilo dalších 9 účastníků. Z toho 3 děti, z čehož máme upřímnou radost.