V říjnu dokončilo VKZ dalších 13 bikerů, z toho jeden junior. Skvělé a jen tak dál. Celkem evidujeme 69 držitelů. Počasí nám už začíná přituhovat, dokončování zdolávání kopců bude složitější. Máme před sebou poslední měsíc.

V pořadí šestým měsícem trvání VKZ bylo září. Počasí lákalo jak na kolo, tak k turistice. Výzvu dokončilo dalších 9 účastníků. Z toho 3 děti, z čehož máme upřímnou radost.

Srpen, měsíc pátý naší VKZ, je za námi a máme dalších 10 držitelů. Super, jste skvělí. Celkově je vás 48. Děti, přidejte se také, ještě je čas.

Červenec je pryč a přinesl nám dalších 7 bikerů. Děti se v tomto měsíci neúčastnili. Celkově jsme na 37 držitelích ve všech kategoriích. Zúčastěným gratulujeme k výkonu a těm, co stále jezdí přejeme brzké dokončení celé zlínské koruny. Sportu zdar a cyklistům zvláště.

Dovolujeme si Vás pozvat na první vyjížďku cyklistického seriálu Na kole kolem Zlínského kraje. Začínáme 4. 8. 2018 v Luhačovicích. Sraz je v 9:50 na nádraží. Věříme, že nám bude přát počasí a putování kolem Luhačovic si užijeme. Po ukončení akce v případě zájmu posedíme v blízké cukrárně nebo pizzerii.

V červnu se do rodiny zlínských vrchařů připojilo 7 bikerů. Celkem máme již 30 držitelů - z toho 25 v hlavní kategorii a 5 v juniorské. Dle Vašich ohlasů se nám letošní výběr vrcholů povedl, děkujeme za kladné reakce a doufáme, že si putování našim krajem užijete.

Druhý měsíc (květen) přinesl dalších 14 držitelů. Máme obrovskou radost, že se zapojili naši nejmenší. V kategorii Junior již svítí 5 držitelů. Celkem Vrchařskou korunu Zlínska již zvládlo 23 bikerů a turistů. Těšíme se, co přinese měsíc červen.

Máme za sebou první měsíc a 9 držitelů. To je moc dobrá účast a jen tak dál. Zatím jsou to samí chlapi, čekáme také na ženy :-). Počasí přeje výletům, uvidíme kolik bikerů nebo turistů přibude v měsíci květnu.

Startuje také kategorie Junior, které se mohou účastnit děti do 15 let. Podmínkou získání titulu držitele Junior je zdolání 7 libovolných vrcholů (na kole nebo pěšky) zařazených do VKZ v daném roce.

Je Velikonoční neděle a kdo má chuť vyrazit do přírody, tak hurá na vrcholy. Snad se Vám budou ty letošní líbit a brzy se těšíme na první účastníky.