Druhý měsíc (květen) přinesl dalších 14 držitelů. Máme obrovskou radost, že se zapojili naši nejmenší. V kategorii Junior již svítí 5 držitelů. Celkem Vrchařskou korunu Zlínska již zvládlo 23 bikerů a turistů. Těšíme se, co přinese měsíc červen.

Máme za sebou první měsíc a 9 držitelů. To je moc dobrá účast a jen tak dál. Zatím jsou to samí chlapi, čekáme také na ženy :-). Počasí přeje výletům, uvidíme kolik bikerů nebo turistů přibude v měsíci květnu.

Startuje také kategorie Junior, které se mohou účastnit děti do 15 let. Podmínkou získání titulu držitele Junior je zdolání 7 libovolných vrcholů (na kole nebo pěšky) zařazených do VKZ v daném roce.

Je Velikonoční neděle a kdo má chuť vyrazit do přírody, tak hurá na vrcholy. Snad se Vám budou ty letošní líbit a brzy se těšíme na první účastníky.

Došlo ke změně 12. vrcholu. Místo bunkru, který je v těžko přístupném terénu pro kola, zařazujeme jiný. Dvanáctým vrcholem je památný strom sekvojovec. Podívejte se na aktuální mapu vrcholů.

Abychom mohli aktivity dále posouvat a rozšiřovat, setkávat se a mít také nějakou tu korunu na odměny, potřebujeme finanční prostředky. Ty se snažíme získávat od sponzorů, z dotací, ale i od individuálních dárců. Od letošního roku nás můžete také podpořit jakoukoliv částkou zaslanou na účet spolku - 2801365113/2010.

Srdečně Vás zveme na posezení k příležitosti vyhodnocení prvního ročníku VKZ. Setkání držitelů a příznivců vrchařských korun se uskuteční v sobotu 17. 2. 2018 v restauraci U Barcuchů ve Zlíně. Zahájení je plánováno na 17 hodinu, po předání certifikátů je možné si změřit síly v bowlingu nebo jen posedět, popovídat si navzájem se seznámit. Budeme se...

Vrcholy 2018

01.01.2018

Vrcholy druhého ročníku VKZ budeme postupně zveřejňovat během února zde na webových stránkách a na FB. Prvním vrcholem je Velká Javořina, která se stala nejoblíbenějším kopcem roku 2017 podle facebookové ankety.

Chtěli bychom mezi vrcholy druhého ročníku 2018 zařadit ten nejoblíbenější kopeček z roku 2017, který vyberete vy. Anketa proběhne na FB VKZ - do komentářů nám napište, které místo se Vám nejvíce líbilo. Hlasovat můžete do půlnoci 31. 12. Ten vrchol, který bude mít nejvíce hlasů, bude prvním vrcholem ročníku 2018.

PF 2018

26.12.2017

Veselé Vánoce, hodně štěstí a zdraví v novém roce.