Vyhodnocení

20.02.2019

V sobotu 16.2.2019 proběhlo vyhodnocení­ VKZ. Ohlédli jsme se na druhým roční­kem, předali diplomy, medaile, pobavili jsme se. Ze všech držitelů dorazilo do Zlína 50 %, což je nádherné číslo, které nás velmi potěšilo. Je vidět, že Vás (nás) tato aktivita baví­ a má smysl. Dí­ky všem za účast, velké poděkování­ patří­ také Janu Malí­kovi za udělání­...

Přijměte pozvání na vyhodnocení VKZ, které se uskuteční opět ve Zlíně. Akce je naplánovaná na 16.2.2019 v Restauraci u Barcuchů. Více informací obdržíte v pozvánce emailem.

Přinášíme statistiku držitelů letošního ročníku. Celkem se zapojilo 90 vrchařů, gratulujeme. Z toho bylo 15 aktérů v juniorské kategorii, zájem děti nás neskutečně těší.

A je dobojováno. V listopadu dokončilo své putování 21 vrchařů. Super výsledek. Z toho 6 dětí. Celkem se zapojilo do letošní výzvy 90 nadšenců, o 6 více jako vloni. V průběhu ledna zveřejníme místo a datum vyhlášení ročníku. Sledujte zprávy.

V říjnu dokončilo VKZ dalších 13 bikerů, z toho jeden junior. Skvělé a jen tak dál. Celkem evidujeme 69 držitelů. Počasí nám už začíná přituhovat, dokončování zdolávání kopců bude složitější. Máme před sebou poslední měsíc.

V pořadí šestým měsícem trvání VKZ bylo září. Počasí lákalo jak na kolo, tak k turistice. Výzvu dokončilo dalších 9 účastníků. Z toho 3 děti, z čehož máme upřímnou radost.

Srpen, měsíc pátý naší VKZ, je za námi a máme dalších 10 držitelů. Super, jste skvělí. Celkově je vás 48. Děti, přidejte se také, ještě je čas.

Červenec je pryč a přinesl nám dalších 7 bikerů. Děti se v tomto měsíci neúčastnili. Celkově jsme na 37 držitelích ve všech kategoriích. Zúčastěným gratulujeme k výkonu a těm, co stále jezdí přejeme brzké dokončení celé zlínské koruny. Sportu zdar a cyklistům zvláště.

Dovolujeme si Vás pozvat na první vyjížďku cyklistického seriálu Na kole kolem Zlínského kraje. Začínáme 4. 8. 2018 v Luhačovicích. Sraz je v 9:50 na nádraží. Věříme, že nám bude přát počasí a putování kolem Luhačovic si užijeme. Po ukončení akce v případě zájmu posedíme v blízké cukrárně nebo pizzerii.

V červnu se do rodiny zlínských vrchařů připojilo 7 bikerů. Celkem máme již 30 držitelů - z toho 25 v hlavní kategorii a 5 v juniorské. Dle Vašich ohlasů se nám letošní výběr vrcholů povedl, děkujeme za kladné reakce a doufáme, že si putování našim krajem užijete.